Klima drenaj pompası

Klimalar, dikey tahliyesi gerekebilecek yoğuşma suları üretir.

Bu ihtiyacı karşılamak için SFA, klimalardan gelen yoğuşma sularını 8 kW soğutmadan dikey tahliye etmek için bir dizi sessiz ve yüksek performanslı çözüm sunuyor.

Klima drenaj pompası

Filtreleme sistemi

BÖLÜM

Bağlanacak üni̇teler

Sanicondens Clim Deco

Sanicondens Clim Deco

Klima yoğuşma sularını ana gidere tahliyesini sağlayan bir pompadır.  Kurulum...

  • Klima

Klimalar, giderek daha sık hale gelen ısıya karşı mükemmel bir çare. Oturma odanıza yerleştirildiğinde atmosferin geçmesine izin verir ve fırının etkilerinden etkilenmez. Klimanızın en iyi şekilde çalışması için tüm yoğuşma sularını tahliye etmeniz gerekir.

 

Klimanın yoğuşma suların buharlaşması: neden  

Klima, bu maddeler ısı nedeniyle sıvı hale geldiğinde buhar üretir, kalıntıya yoğuşma suyu denir. Bu sıvı zehirlidir ve boşaltılması gerekir. Yönetmelikler, yoğuşma suların atık sulara boşaltılmasını yasaklamaktadır. Bu nedenle asma tavanda bu tahliyeyi ortadan kaldıran bir tahliye sistemi kurulması gerekmektedir. 

 

Klima yoğuşma suların tahliyesi için: üç çözüm

SFA'nın uzmanlığı, klimanız için size üç tahliye sistemi sunmamızı sağlar:

Sanicondens Clim Deco, duvara monte edilen klimalardan gelen yoğuşma suların tahliyesi için tasarlanan bir drenaj pompasıdır. Güzel tasarımı onu gizli kılar

Sanicondens Clim Mini S, duvara monte klimanıza kolayca entegre edilebilen küçük bir pompadır. Sessiz, iki aşamada çalışır: önce yoğuşma suları şamandıraya gelir, ardından pompa şamandırada bulunan suyu emip tahliye eder.

Sanicondens Clim Pack S estetik bir çözümdür. Bir kanal ile teslim edilen Sanicondens Clim Mini S pompayı içeren kurulumu çok kolay bir kit şeklinde gelir. Bu paket çeşitli avantajları bir araya getiriyor: işlevsellik, sessizlik ve tasarım.

Bu çözümlerin her birinin kurulumu kolaydır.

Numaralandırılmış ve şematik olarak resimli bir kullanım kılavuzu ile birlikte verilen bu cihazı duvara monte klima sisteminize kolayca entegre edebilirsiniz. Web sitesinde yoğuşma tahliye sisteminin özelliklerine bakabilirsiniz. SFA uzmanları ayrıca kişiselleştirmenin en iyi yolu konusunda size tavsiyelerde bulunur. Bilgi birikimimiz, sorularınızı yanıtlayabilen 70 satış sonrası hizmetten oluşan ulusal bir ağa dayanmaktadır.