TUVALET

Bu tür bir ihtiyaç önemli olduğundan ve teknik gereksinimleriniz ile estetik tercihlerinizi birleştirmek gerektiğinden, SFA 20'den fazla olasılık sunuyor! Asma klozet mi yoksa cam ve porselen kombinasyonu mu seçiyorsunuz?

TUVALET

Filtreleme sistemi

Ürün grubu

Bağlanacak üni̇teler

Saniflo

Saniflo

Klozetten gelen foseptik suları dikey maksimum 4 m'ye kadar tahliye eder....

 • Arkadan çıkışlı klozet
Sanitop

Sanitop

Klozet ve lavabodan gelen foseptik suları dikey maksimum 5 m'ye kadar tahliye...
 • Arkadan çıkışlı klozet
 • Lavabo
Sanibest Pro

Sanibest Pro

Klozet, lavabo, duş kabini, bide ve çamaşır makinesinin foseptik sularını yoğun...
 • Arkadan çıkışlı klozet
 • Bide
 • Duş
 • Lavabo
Sanicompact 43

Sanicompact 43

Entegre öğütücü bıçak ile donatılmış kompakt bir klozettir. Foseptik suları dikey...
 • Arkadan çıkışlı klozet
 • Lavabo
Sanipack

Sanipack

Asma klozet, lavabo, duş kabini, bide ve çamaşır makinesinden gelen foseptik...
 • Asma klozet
 • Bide
 • Duş
 • Lavabo
Sanipro

Sanipro

Klozet, lavabo, duş kabini, bide ve çamaşır makinesinden gelen foseptik suları...
 • Arkadan çıkışlı klozet
 • Bide
 • Duş
 • Lavabo

Tuvalet nasıl kurulur? 

Ana gider yakında olmadığında, bir tuvalet veya banyo kurmak imkansız değilse de zor olabilir. Sanibroyeur ve Sanicompact'in kurulumu hızlı ve kolaydır. Çok fazla tadilat gerektirmeden herhangi bir yere banyo kurmanıza olanak tanıyan çözümlerdir.

 

Neden Wc öğütücü kurulmalı? 

Wc öğütücü kurulumu, büyük ve genellikle yüksek maliyetli tadilat gerektirmeden, doğal eğimle tahliye edilemediği durumlarda bile evin herhangi bir yerinde tuvalet veya banyo oluşturmayı mümkün kılar. Wc öğütücü kurmak için sadece bir temiz su girişine, bir gider borusu ve bir vanaya ihtiyacınız var. Performanslı öğütücü sistemi sayesinde küçük çaplı borular (22/28/32 mm) aracılığıyla tahliye eder. Arkadaşlarınızı veya aile üyelerinizi davet ederken ek banyolar düzenlemek ve mahremiyet kazanmak için ideal bir çözüm. Ayrıca, bu yatırım mülkünüzün değerlemesine yol açar. Nitekim ek bir tuvalet veya banyo oluşturulmak mülkün değerini yaklaşık %10 oranında artıracağı tahmin edilmektedir. Wc öğütücü kurmak, çatı veya bodrum katında bir banyo, merdivenlerin altında bir tuvalet, bir kileri tuvalete dönüştürmeyi mümkün kılar ...

Wc öğütücü veya Sanicompact, hangisini seçmeli? 

Farklı yerleşim sorunlarını karşılayabilecek iki tür öğütücü vardır: 

  Wc öğütücü: Arkadan çıkışlı tuvaletin arkasına yerleştirilen bir öğütücü. Bazı modeller, komple bir banyo kurmak için birden fazla sıhhi üniteden (tuvalet, lavabo, duş, bide) gelen atık suların tahliyesini sağlar. Wc öğütücünün çalışması için bir elektrik prizi gerektirir.

  Sanicompact: Küçük alanlar için tasarlanmış entegre öğütücülü seramik klozet (su rezervuar olmadan kurulum). Lavabo bağlantısı dahil veya opsiyonel olarak sunularak gerçek bir tuvalet alanı oluşturulabilir. Kompakt öğütücünün çalışması, bir elektrik prizi ve temiz su sistemi gerektirir.

 

Yeni projem için hangi ürünü seçmeliyim?

Tuvalet (lavabolu veya lavabosuz) kurmak için Sanibroyeur Pro'yu seçin. Bu model, tuvalet ve lavabolardan gelen atık suların tahliye edilmesini sağlar. Sanibroyeur Pro, sessiz teknoloji ile donatılmıştır ve piyasadaki en sessiz öğütücülerden biridir. Bir cisim sıkışması durumunda, cihazı sökmeye veya haznedeki suyu boşaltmaya gerek kalmadan kolayca müdahale etmek için kolay erişime sahiptir.

Komple bir banyo kurulumu için Sanipro XR Up'ı seçmek gerekir. Bu model, komple bir banyonun atık suların tahliyesini sağlar. Güçlü motoru sayesinde Sanipro XR Up Wc öğütücü dikey olarak 5 m veya yatay olarak 100 m'ye kadar pompalayabilir. Sessiz teknoloji ile donatılmıştır ve piyasadaki en sessiz Wc öğütücülerden biridir. Erişim kapağı sayesinde, cihazda yabancı bir cisim tıkanırsa müdahale kolaylaştırılır: cihazı çıkarmaya veya hazneyi boşaltmaya gerek yoktur.

Dar alanlara tuvalet kurmak için Sanicompact 43 ideal bir seçimdir. Bu model, entegre öğütücüye sahip kompakt bir klozettir. Küçük alanlar (stüdyo daire, merdiven altı gibi) için kompakt ideal bir öğütücülü klozettir. Eco + sistemi (çift kademeli sifon: 1.8 L / 3 L) sadece gerekli suyu kullanarak önemli tasarruflar sağlar. Sanicompact 43, sessiz teknoloji ile donatılmıştır ve piyasadaki en sessiz öğütücülü tuvaletlerden biridir.

Bide değiştirmek ve rahat bir çanağa sahip olmak için Sanicompact Pro'yu seçin. Zemine sabitleme sistemi sayesinde bu model, montajı çok kolay, bide yerini alacak standart ve konforlu çanak ile donatılmış, entegre öğütücülü bir klozettir. Sanicompact Pro, yalnızca gerekli suyu kullanarak önemli tasarruflar yapılmasını sağlayan bir Eco + sistemi (çift kademeli sifon: 1,8 L / 3 L) ile donatılmıştır. Silence teknolojisi ile donatılmış Sanicompact Pro, piyasadaki en sessiz temizlik cihazlarından biridir.

 

Wc öğütücü bakımı nasıl yapılır?

WC öğütücünüzü düzenli olarak temizlemeniz ve kireçten arındırmanız önerilir. 

Cihazın içindeki kirecin iç aksamlarına zarar vermeden temizlenmesi için özel olarak tasarlanmış kireç çözücüler bulunmaktadır. Bu formül foseptik çukurları için de uygundur.

Su çok sert olduğunda ayda bir, su orta sertlikte olduğunda 3 ayda bir veya su çok yumuşak olduğunda 6 ayda bir, WC öğütücünün içerisine bidonun yarısı dökülerek ve 2 saat sonra sifona 2 kez basarak kireçten arındırılması önerilir.