Ürünlerimizin distribütörü müsünüz?

Distribütör müsünüz ve SFA çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Müşterinizi bilgilendirmek için teknik bilgi mi arıyorsunuz? Verilerimizi Fabdis dosyamız üzerinden entegre etmek ister misiniz? Yoksa sadece iletişime mi geçiyorsunuz?

Sorunuz ne olursa olsun, cevap burada. Ürün, lojistik, teknik, medya bilgileri ve çok daha fazlası. SFA, işinizi sorunsuz bir şekilde yürütmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları ve verileri sağlar.

Bu sayfada ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları bulun

Aradığınızı bulamıyor musunuz?

SFA hizmetinizdedir. Bizimle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin, teknik uzmanlarımız, satış sonrası hizmetlerimiz ve satış departmanımız size cevap verecektir!

Boyutlandırma formları

Müşterilerinizden biri için doğru ürünü bulmanız gerekiyor ancak sizin için en iyi SFA ürününün hangisi olduğunu bilmiyor musunuz? Burada bulunan formlarımızdan birini doldurarak ihtiyacınızı belirtin ve bize gönderin! Uzmanlarımızdan biri size hızlı bir şekilde geri dönecek!

Müşterisiniz veya olma sürecindesiniz, SFA, günlük yaşamınızda sizi destekler.

Bir distribütörsünüz

İlk Wc öğütücü'nün icat edildiği 1958'den bu yana SFA, daha fazla sıhhi konfor sağlamak için yenilik yapmaktan asla vazgeçmedi. Küçücük mekanların tuvalete dönüştürülmesi, banyoların yenilenmesi, çamaşırhanelerin oluşturulması soru işaretleri yaratabilecek projelerdir. Suyu basit bir şekilde ve kırıp dökmeden tahliye edin, SFA'nın vaadidir.

Geçmişin kısıtlamalarına ek olarak, hızla değişen konut sektörüne özgü bugünün kısıtlamaları da var. Alan arayışında, her metrekareye değer verilir, bu da tüm profesyonellerin yeni sorunlarla yüzleşmesine yol açar.

SFA, tecrübesiyle bu sorunlara cevap verebilmekte ve bugün herkesin projesini hayata geçirmek için birçok ürün yelpazesi sunmaktadır.

SFA ürün grupları

Doğal akışlı tahliyenin imkânsız olduğu durumlarda tuvalet veya banyo oluşturmak için idealdir.

Küçük ve dar alanlarda Wc kurulumu için ideal, entegre öğütücülü klozet.

Duş, banyo (Wc hariç), mutfak veya çamaşırhanelerin kurulumu için.

Acil durumlarda pis suların tahliyesi için.

Kombi yoğuşma suyu tahliye çözümleri.

Klima yoğuşma suyu tahliye çözümleri.

Restoranlar için yağ ayırıcılar ve yağ tutucular.

Evlerden, küçük veya ticari işletmelerden gelen tüm atık suların tahliyesi için zemin üstü veya zemin altına kurulabilen tahliye istasyonları