SFA profesyonellerin sayfasına hoşgeldiniz

SFA, Wc öğütücü'den Sanicompact ürün grubundan, zemin üstü ve zemin altına kurulabilen tahliye istasyonları ve hatta yağ ayırıcı ve tutuculara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Doğal bir eğim verilemediği durumlarda, SFA ürünleri her türlü atık suyu tahliye edebilir : gri su, foseptik su ve ayrıca yağmur sularını.

Bir çok uygulama mümkün : Wc, banyo, mutfak, çamaşır odaları kurulumu ve kullanımı. İster tek ister daha fazla ünitenin tahliyesi için olsun, SFA bir odanın, bir evin, toplu konut veya ticaret merkezlerin tüm atık su tahliye ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Her proje ortamı, yapısı veya engelleri bakımından farklıdır ve her profesyonel en uygun çözümü bulması gerekir.

Uygulamacı

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm belge ve talimatlar

Tavsiye eden

Proje ve belgeler galerisi

Distribütör

Ürün veritabanı Fabdis, spaix …

İster uygulamacı, ister ürünü tavsiye eden veya distribütör olun, SFA projenizin tüm aşamalarında size çözümler sunar:

 proje çalışması: projeniz var ve SFA ürünlerin uygun olup olmadığını merak ediyorsunuz. Satış ekibimiz hizmetinizdedir ve size fayda sağlayabilecek birçok araç mevcuttur: ürün sayfaları, talimat, eğitici videolar, webinars ve çok daha fazlası !

 Boyutlandırma talebi : SFA PompaSeçimi uygulamasını keşfet. SFA PompaSeçimi yapılandırmanıza göre hızlı ve hassas bir çözüm seçmenize ve doğrudan indirilebilir eksiksiz bir boyutlandırma elde etmenizi sağlar. Çalışma noktasına göre hidrolik seçim, ürün adına göre doğrudan seçim veya QuickSelector ile hızlı seçim, tercih sizin !

Ayrıca formlarımızdan birini doldurarak ihtiyacınızı belirtebilir bize iletebilirsiniz ! Uzmanlarımız size hızlı bir şekilde geri dönüş yapacaktır !

3D dosyaların entegrasyonu: tüm BIM dosyalarımızı bulabilirsiniz, farklı formatta mevcuttur

kurulum: talimat, eğitici video veya webinarlar, uygulamalarımız ürünlerimizin kolay kurulumu için size yardımcı olur.

  uzaktan bağlantı : akıllı klavye ve SFA Connect gibi uygulamalar aracılığıyla, tahliye istasyonlarımız uzaktan bağlantı imkanı sunmaktadır ve cihazın çalışması hakkında kolay ve efektif bir şekilde kontrol sağlamaktadır.

Devreye alma

Satış Sonrası Hizmetler : teknik soru veya yedek parça ihtiyacı durumunda, Satış Sonrası Servisimiz hizmetinizdedir.

İster basit bir ürün sayfası, teknik veriler, talimatlar, ister bir istasyonun hassas boyutlandırılması, ister 3D çalışmanızın entegrasyonu için pompa veya BIM dosyaları arıyorsanız, sizin için tasarlanmış uygulamalar çoktur ve hizmetinizdedir.

Ayrıca sizi Blog bölümümüzü ziyaret etmeye davet ediyoruz. Burada, SFA ürünlerine hakim olmanız için ürün kurulumları hakkında eğitici videolar, son webinars ve şantiye belgeleri bulacaksınız!

Ürün seçimi

Profesyonel kataloglarımız

İnteraktif kataloglarımızı inceleyin ve SFA çözümleri hakkında size yol göstermesine izin verin.

Sayfaları çevirin, çözümlerimizi indirin, paylaşın, not alın ve print edin.

Catalogue Projet

SFA çözümleri, profesyonellerimizin hizmetinde tek bir katalogda birleşti.

2022 Kataloğu

Profesyonellere sunulan tüm SFA çözümleri

Aradığınızı bulamadınız mı ?

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, teknik uzmanlarımız ve satış sonrası servisimiz hizmetinizdedir ve tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

SFA, proje ve ihtiyaçlarınızla ilgili size günlük hayatınızda destek verir.