Our reports

Our news

ISO FOCUS

Arnaud CORBIER, Genel Müdür

“ 

Yaratıcı, güvenilir ve kolay çözümler sunuyoruz.

"

Yönetimden bir mesaj

65 yılı aşkın bir süredir SFA Grubu, gerek kurumsal gerek bireysel müşterilerimize günlük yaşamlarında daha fazla konfor sağlamak için seferber oluyor. Yaratıcı, güvenilir ve uygulanması kolay çözümler sunarak müşterilerimize teknolojik know-how’dan çok daha fazlasını sunuyoruz.

SFA Grubu'nu farklı kılan özellik !

1958 yılında ilk WC öğütücünün piyasaya sürülmesi, şirketin felsefesini özetlemektedir. Dünyanın dört bir yanında iç tasarımında devrim yaratan bir fikir oldu. 28 şubemiz ve 60'tan fazla distribütörümüz aracılığıyla Grubumuz şu anda yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir.

Aynı zamanda şirketimiz tarihsel faaliyetlerini çeşitlendirmeye kararlıdır.

Çeşitli satın almalar, marka portföyümüzü zenginleştirdi: Europelec, Kinedo, Grandform, Watermatic, Zehnder Pumpen ve daha yakın zamanda Format şirketi. Yeni pazarlara başarıyla girmemizi sağlamıştır.

SFA, güçlü ve pazarlarında tanınan küresel bir grup boyutuna ulaştı.

Yaratılmasından bu yana, hepimiz, çalışanlar, müşteriler ve ortaklar için ortak bir temel olan değerler, bağlılık ve ilham verici bir kişilik taşıyan bir marka. Şirketimizin kurumsal sosyal sorumluluğuna yönelik bu küresel yaklaşım, sadece bir taahhüt olarak değil, günlük olarak sürdürülen bir gerçeklik olarak bugün de sergilenmeyi hak ediyor.

SFA'ya hoşgeldiniz!

SFA Grubunda KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk)

Yaklaşımımız

Uluslararası bir endüstri grubu olarak temel amacımız basittir: suyun aktığı her yerde domestik ve profesyonel çözümler tasarlamak ve üretmek.

2016 yılında SFA'nın yönetimi, yeni iletişim, insan kaynakları ve mevzuata uygunluk zorlukları yerine getirebilmek için Grubu bir Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımına dahil etmenin artık zorunlu olduğuna karar verdi.

SFA’nın Kurumsal Sosyal Sorumluluğuna (KSS) olan bağlılığı, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak yaratıcı çözümler sunarak, faaliyetlerimizde Sürdürülebilir ve Sorumlu büyümenin devamını sağlama ve Sosyal ve Çevresel zorlukları karşılama hedeflerimizi yansıtır.

Ürün çözümlerine ve marka yaratmaya yönelik yaratıcı yaklaşımımız kalite ve hizmetlerle başlar ve biter.

SFA’nın ürün çözümleri sektörümüzde ve ötesinde "en iyi uygulama" olarak geniş çapta kabul görmüştür.

Çevreye duyarlı refleksleri tasarım aşamasından itibaren uygulanması ve atıkların azaltılması gibi önemli çevresel konularda, sadece kendi performansımızı iyileştirmeye yönelik çalışmalarla sınırlı kalmayıp, tedarikçilerimiz dahil olmak üzere diğer oyuncular için de çıtayı yükseltmeye teşvik ediyoruz.

Çalışanlarımızı desteklerken ve müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak için tedarikçilerle ortak çalışmalar yürütürken, etik ve dürüstlük değerleri konusunda kendimi yüksek standartlarına bağlıyoruz. 

İşbirliği ve kapsayıcılık, çalışma şeklimizin merkezinde yer alır. En iyi çözümler farklı fikir ve perspektiflere sahip kişilerin açık katılımı ile olduğuna inanıyoruz.

Dokunduğumuz yaşamları ve toplulukları zenginleştirmeyi hedefliyoruz. SFA, dünya çapındaki insanlara sıhhi konularda yardım etme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Her yıl, küresel temizlik krizi mücadele ve Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi 6'ya (SDG 6) ulaşmaya yardımcı olmak adına ilham verici eylemleri çerçevesinde, dünya tuvalet gününü ürün bağışları yoluyla destekliyoruz. Bağışlarımız, çocuklar ve yetişkinlerin ciddi anlamda ihtiyaç duyuduğu sağlık tesislerinden faydalanmalarına yardımcı oluyor.

Hedeflerimiz

“ 

Birlikte büyümek

"

"Kurumsal sorumluluk konusundaki tutkumuz, şirketimizi çalışanlarımızla, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte geliştirmektir.

Bu arzu bizi günlük kararlarımızı yönlendiriyor. "

Taahhüdümüz

Sosyal taahhüt ve Sponsorluk

SFA Grubu Planet Water Foundation ile işbirliğine devam ediyor

SFA Grubu, 2011 yılından bu yana küresel çapta temiz suya erişimi iyileştirme hedefini aktif olarak sürdürüyor. Bu doğrultuda 2021 yılından bu yana Planet Water Foundation'u desteklemekte ve hedefine ulaşmak için somut önlemler uygulamaktadır. 2023 yılında hayata geçirilen son proje, güçlü kararlılığını ve sarsılmaz bağlılığını bir kez daha ortaya koyuyor.

SFA Grubu, Planet Water Foundation ile işbirliği içinde Vietnam'ın Hanoi kentindeki Dan Ha İlkokuluna Aquafill içme suyu filtreleme sistemini kurdu. Yer çekimine dayalı ve en yeni su arıtma teknolojisinin kullanıldığı bu sistem, suyun patojenleriden arındırılmasını sağlar. SFA Vietnam Genel Müdürü Florian GARNIER kuruluma bizzat katılarak SFA'nın bu hayati amaca katılımını gösterir.

Proje aynı zamanda okulun öğrencileri için hijyen eğitim programının uygulanmasını içeriyordu. Bu, sağlıklı hijyen uygulamalarına ilişkin farkındalığın artırılması ve toplum üzerinde uzun vadeli etkilerin sağlanması açısından çok önemli bir aşamadır.

SFA Grubu Hindistan'daki Sulabh School Sanitation Club'ünü destekliyor

Dünya Tuvalet Günü'nde SFA Grubunun ortaklığına ve Hindistan'daki Sulabh School Sanitation Clun'üne sağladığımız desteğe dikkat çekmek istiyoruz. Birlikte Haryana'daki okul sanitasyonunu ve hijyen eğitimini hızlandırmaya kararlıyız.

SFA Grubu maddi bağış yoluyla bu iddialı girişimin uygulanmasının temelini attı. Hindistan'ın Haryana Eyaleti'nde Gurgaon mahallesindeki dört okulunda eğitim gören öğrencilerin yaşam kalitesini iyileştirmeyi hedefliyor. SFA Grubu ile Hindistan Sulabh School Sanitation Club arasındaki işbirliği aşağıdaki aşamaları kapsamaktadır:
1- Okulların seçimi ve altyapılarının analizi 2- İlgili öğrenci ve öğretmen sayısının belirlenmesi 3- Taraflar arasında fartkındalık yaratılması 4- Medyada farkındalık yaratılması 5- Pedagojik materyelin oluşturulması 6- Projenin incelenmesi ve proje takibi için ziyaretlerin programlanması

Bu adımlar, temiz su ve uygun sanitasyon konusunda farkındalığı teşvik ederken okulları daha temiz ve daha sağlıklı hale getirmeyi amaçlayan projenin başarısının ayrılmaz parçasıdır.

SFA Grubunun maddi desteği sayesinde bu proje gerçeğe dönüşüyor.

SERTİFİKALARIMIZ

Kalite Yönetimi

Çevre Yönetimi

Fransız Menşei Garantili