Our reports

Our news

ISO FOCUS

Arnaud CORBIER, Genel Müdür

“ 

Yaratıcı, güvenilir ve kolay çözümler sunuyoruz.

"

Yönetimden bir mesaj

60 yılı aşkın bir süredir, SFA Grubu şirketleri, gerek kurumsal gerek bireysel müşterilerimize günlük yaşamlarında daha fazla konfor sağlamak için seferber oluyor. Yaratıcı, güvenilir ve uygulanması kolay çözümler sunarak müşterilerimize teknolojik know-how’dan çok daha fazlasını sunuyoruz.

SFA Grubu'nu farklı kılan özellik !

1958 yılında ilk WC öğütücünün piyasaya sürülmesi, şirketin felsefesini özetlemektedir. Dünyanın dört bir yanında iç tasarımında devrim yaratan bir fikir. 25 şubemiz ve 60'tan fazla distribütörümüz aracılığıyla Grubumuz şu anda yaklaşık 80 ülkede faaliyet göstermektedir.

Aynı zamanda şirketimiz tarihsel faaliyetlerini çeşitlendirmeye kararlıdır.

Çeşitli satın almalar marka portföyümüzü zenginleştirdi: Europelec, Kinedo, Grandform, Watermatic, Zehnder Pumpen ve daha yakın zamanda Format şirketi. Yeni pazarlara başarıyla girmemizi sağlamıştır.

SFA, güçlü ve pazarlarında tanınan küresel bir grup boyutuna ulaştı.

Yaratılmasından bu yana, hepimiz, çalışanlar, müşteriler ve ortaklar için ortak bir temel olan değerler, bağlılık ve ilham verici bir kişilik taşıyan bir marka. Şirketimizin kurumsal sosyal sorumluluğuna yönelik bu küresel yaklaşım, sadece bir taahhüt olarak değil, günlük olarak sürdürülen bir gerçeklik olarak bugün de sergilenmeyi hak ediyor.

SFA'ya hoşgeldiniz!

SFA Grubunda KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk)

Yaklaşımımız

Uluslararası bir endüstri grubu olarak temel amacımız basittir: suyun aktığı her yerde domestik ve profesyonel çözümler tasarlamak ve üretmek.

2016 yılında SFA'nın yönetimi, yeni iletişim, insan kaynakları ve mevzuata uygunluk zorlukları yerine getirebilmek için Grubu bir Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımına dahil etmenin artık zorunlu olduğuna karar verdi.

SFA’nın Kurumsal Sosyal Sorumluluğuna (KSS) olan bağlılığı, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak yaratıcı çözümler sunarak, faaliyetlerimizde Sürdürülebilir ve Sorumlu büyümenin devamını sağlama ve Sosyal ve Çevresel zorlukları karşılama hedeflerimizi yansıtır.

Ürün çözümlerine ve marka yaratmaya yönelik yaratıcı yaklaşımımız kalite ve hizmetlerle başlar ve biter.

SFA’nın ürün çözümleri sektörümüzde ve ötesinde "en iyi uygulama" olarak geniş çapta kabul görmüştür.

Çevreye duyarlı refleksleri tasarım aşamasından itibaren uygulanması ve atıkların azaltılması gibi önemli çevresel konularda, sadece kendi performansımızı iyileştirmeye yönelik çalışmalarla sınırlı kalmayıp, tedarikçilerimiz dahil olmak üzere diğer oyuncular için de çıtayı yükseltmeye teşvik ediyoruz.

Çalışanlarımızı desteklerken ve müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak için tedarikçilerle ortak çalışmalar yürütürken, etik ve dürüstlük değerleri konusunda kendimi yüksek standartlarına bağlıyoruz. 

İşbirliği ve kapsayıcılık, çalışma şeklimizin merkezinde yer alır. En iyi çözümler farklı fikir ve perspektiflere sahip kişilerin açık katılımı ile olduğuna inanıyoruz.

Dokunduğumuz yaşamları ve toplulukları zenginleştirmeyi hedefliyoruz. SFA, dünya çapındaki insanlara sıhhi konularda yardım etme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Her yıl, küresel temizlik krizi mücadele ve Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi 6'ya (SDG 6) ulaşmaya yardımcı olmak adına ilham verici eylemleri çerçevesinde, dünya tuvalet gününü ürün bağışları yoluyla destekliyoruz. Bağışlarımız, çocuklar ve yetişkinlerin ciddi anlamda ihtiyaç duyuduğu sağlık tesislerinden faydalanmalarına yardımcı oluyor.

Hedeflerimiz

“ 

Birlikte büyümek

"

"Kurumsal sorumluluk konusundaki tutkumuz, şirketimizi çalışanlarımızla, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte geliştirmektir.

Bu arzu bizi günlük kararlarımızı yönlendiriyor. "

Taahhüdümüz

Sosyal taahhüt ve Sponsorluk

2021'de SFA Grubu, Kamboçya'da üç AquaHome sistemi bağışladı.

"Kamboçya'daki Siem Reap'in ücra köylerinde elektrik veya temiz su kaynağı yok. Buna ek olarak, yan yollar, özellikle yağışlı mevsimde ulaşımı zorlaştırır. Çocuklar arasında su kaynaklı hastalıklar yaygındır ve sağlık merkezinden uzak olmaları nedeniyle uygun ilaç tedavisi yoktur.

SFA, Siem Reap'in en yoksul üç hanesine bir AquaHome kurmak için Planet Water Foundation ile ortaklık kurdu. Bu çözüm, evlere ilk kez temiz su ve aydınlatma sağlıyor ve ailelerin yaşam koşullarının iyileştirilmesine yardımcı olmak için Planet Water'ın hijyen eğitim programı tarafından destekleniyor.

""İçmek ve el yıkamak için temiz suyumuz olmadığı için hala ishal ve kızarıklık çekiyoruz. Çocuklarım zayıf, sağlık durumları kötü ve genellikle hasta oldukları için okulu kaçırıyorlar. Aqua-Home ile artık sağlıklı ve okulda başarılı olma imkanları daha yüksek. "" Ly Leat, üç çocuk babası."

2020 - SFA, Dünya Tuvalet Günü'nde önceki yıllarda olduğu gibi bir kez daha ürün bağışları ile “Une Villa en Urgence” kuruluşuna destek verdi.

2017 yılında kurulan Une Villa en Urgence, ticari ömürlerinin sonuna gelmiş soğutmalı otobüs römorklarını geri dönüştürerek ve yeniden düzenleyerek evsizler için acil durum konutları yaratıyor. Bu yıl SFA, derneğin yaklaşık yüz ev inşa etme hedefini desteklemek için bağışımızı ikiye katladığımızı duyurmaktan mutluluk duyar. SFA, 10 Sanicompact 43, 10 Sanishower ve 10 Kineprime (duş kabinleri) bağışladı.

SERTİFİKALARIMIZ

Kalite Yönetimi

Çevre Yönetimi

Fransız Menşei Garantili