Entegre öğütücü bıçak ile donatılmış seramik klozet

Konforlu, güvenilir ve çağdaş bir tasarıma sahip Sanicompact serisindeki ürünler, küçük ve dar alanlara tuvalet kurulması için ideal bir çözümdür.

Alan planlaması açısından beklentileri karşılamak için SFA, Wc öğütücü yelpazesini çeşitlendirdi. Yeni bir tuvalet kurulumu için mevcut alan azaldığında, Sanicompact serisi estetik ve etkili bir çözüm sağlar.

Entegre bir öğütücü ile donatılmış bu seramik klozetler (Sanismart hariç) ciddi bir yer tasarruf sağlar.

Yerde veya duvara monte, bu çözümler bir stüdyo, dolap veya merdiven altı alanı değerlendirmek için idealdir. WC'ye ek olarak lavabo bağlama imkanı da sunarlar.

Entegre öğütücü bıçak ile donatılmış seramik klozet

Filtreleme sistemi

BÖLÜM

Bağlanacak üni̇teler

Sanicompact 43

Sanicompact 43

Entegre öğütücü bıçak ile donatılmış kompakt bir klozettir. Foseptik suları dikey...

  • Arkadan çıkışlı klozet
  • Lavabo

Bir ev inşa etmek istiyorsanız, her metrekaresi değerlidir ve kullanımı düşünülmelidir. Örneğin, yeni bir tuvalet ekleyerek evinizi yenilemeyi planlıyorsunuz. Mevcut yapı ne olursa olsun tuvalet bölümü için çok fazla yer ayırmadan çözüm Sanicompact olarak adlandırılıyor.

  

Tuvaletleri dar bir alana kurmak: SFA ile mümkün  

 

Sıhhi ekipmanlara tahsis edilen yüzey alanı 1,2 ila 2,5 m² arasında değişmektedir. Tavan arası bir odanın eğimi altında, çatı katında veya merdivenlerin altında tamamen akla gelebilecek bir alan. Tavan yüksekliği en az 1 metre olduğu ve su girişi ve ana gider olduğu sürece her şey mümkün. Banyonuzda tuvalet alanı kurmak da mümkündür, uygun modeli seçmek size kalmış.

 

Sanicompact 43 ile küçük bir alana tuvalet kurun

SFA'nın Sanicompact 43 çözümünün birçok avantajı vardır. Önemli yer tasarrufuna ek olarak, büyük tadilat gerektirmeden kurulumu çok kolaydır. Böylece kullanılmayan bir odayı kolayca yenilemenizi sağlar. Sadece 32 mm'lik küçük tahliye boru çapı ve 43 cm derinliği, merdiven altı bir alanda olduğu gibi her türlü yerleşime izin verir. Sanicompact 43, entegre öğütücülü seramik klozet çok estetiktir, su rezervuarı gerektirmez ve kompakttır.

Misafirlerinize eksiksiz bir tuvalet sunmak için kolayca lavabo bağlanabilir.

SFA'nın Sanicompact 43 çözümü, yenilikçi ve ekonomik bir “ECO +” çift kademeli sifon sistemi ile donatıldığından daha fazla enerji tasarrufu sağlar: bu nedenle her sifonda tüketim 1,8 L ile 3 L arasındadır.