Ürünlerimizi müşterilerinize kurmak mı istiyorsanız?

Bir uygulamacısınız ve SFA çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Müşterinizi bilgilendirmek için teknik bilgi mi arıyorsunuz?

SFA, işinizi sorunsuz bir şekilde yürütmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları ve verileri sağlar.

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm SFA çözümlerini bulun. Ürünlerin kurulum talimatlarına ve teknik belgelerine bakın!

Bu sayfada ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları bulun

Kurulum talimatları ve teknik belgeler

Bu sayfada ürünlerimizin kurulumu için gerekli tüm teknik belgeleri bulacaksınız. SFA ürünlerinin her biri için kitapçıklar, bildirimler ve performans beyanları hizmetinizdedir.

Müşterisiniz veya olma sürecindesiniz, SFA, günlük yaşamınızda sizi destekler.

Bir uygulamacısınız

Faaliyetleriniz su sayacı ve banyo kurulumundan toplu ve endüstriyel ekipmanlara, yüzme havuzlarından, çeşmelerden, su fiskiyelerden, evsel su arıtma ve yangından korunmaya kadar çok çeşitlidir. Teknikler sürekli olarak geliştiğinden, sıhhi tesisatçı mesleği, farklı malzemelerin (bakır, çelik, paslanmaz çelik, PER, vb...) kullanımıyla pratik ve özel bir yönü korumaktadır.

Hayatın farklı evrelerine uyum sağlamak için örneğin tuvalet veya yeni bir banyo ekleyerek evinizi düzenlemeniz gerekebilir. SFA ürünleri, bu kurulumların kolayca ve büyük bir iş gerektirmeden gerçekleştirilmesine olanak tanır!

Oluşturulacak banyo, binanın ana giderden uzakta bir odada, çatı katında veya bodrum katında bulunuyorsa, atık suyun ana gidere tahliyesi için bir düzenleme gereklidir.

Aradığınızı bulamıyor musunuz? SFA hizmetinizdedir.

Bizimle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin, teknik uzmanlarımız, satış sonrası hizmetlerimiz ve satış departmanımız size cevap verecektir!