Klima

Klima çalışırken, genellikle normal olan yoğuşma suyu oluşur. Bu bir sızıntı değil, cihazın düzgün çalıştığını gösterir. Atık muhafazası için bir yoğuşma toplama tepsisi de sağlanmıştır. Daha sonra su, bir veya daha fazla kat mülkiyeti biriminin dışına bağlanan kanalizasyonlardan tahliye edilir. Yoğuşma suların bu doğal buharlaşması devamlılığı olmalıdır.

Yoğuşma suyunun tahliyesi doğal yollarla mümkün olmadığında, SFA, yoğuşma sularını gizlice klimanızdan tahliye etmek için sessiz ve estetik çözümler sunar.

Klima

Filtreleme sistemi

Ürün grubu

Bağlanacak üni̇teler

Sanicondens Clim Deco

Sanicondens Clim Deco

Klima yoğuşma sularını ana gidere tahliyesini sağlayan bir pompadır.  Kurulum...

  • Klima

SFA, klimalar tarafından üretilen yoğuşma sularını tahliye etmek için 8 kW'a kadar güce sahip minyatür bir pompa olan Sanicondens Clim Mini S'yi sunar. Hem estetik hem de akustik olarak kurulum kolaylığı olan, bu yeni SFA ürün referansı Sanicondens Clim Pack S'de de mevcuttur; kurulum için bir Sanicondens Clim Mini S pompası, çevrilebilir (sol/sağ) beyaz bir kanal içeren eksiksiz bir çözüm.

8 kW'a kadar klimalarla uyumlu olan Sanicondens Clim Mini S, piyasadaki en iyisi olan sadece 21 dB (A) ses basıncıyla özellikle sessizdir. Ayrıca konforla eş anlamlı olan bu akustik performansın, şamandıra ile pompa arasında 2 metreye kadar maksimum emiş ile 9 litre/saat (+/- %15) debi ile birleştirildiği ve 6 metre yüksekliğe kadar yoğuşma suların tahliyesini sağlar.

Maksimum 35 °C'ye kadar su sıcaklığına dayınıklı olan Sanicondens Clim Mini S, 16 mm çapında bir girişe ve 6 mm'lik bir çıkışa sahiptir. Fransa'da üretilen ve IP20 elektrik koruma sınıfına sahip olan Sanicondens Clim Mini S, ayrıca termik koruması ile (130 °C) bir güvenlik sistemi ve taşma önleyici alarm bağlantısı ile donatılmıştır.

Güvenlik önceliğimiz, bu sefer bakım tarafında, çünkü şeffaf tabanı sayesinde kontrolü kolaylaşacak ve SFA doğrudan fayda sağlayan aşırı basıncı önlemek için standart olarak vakum önleyici klape ile donattı. Böylece kurulumun daha güvenli ve klimanın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Çok kompakt, (şamandıra: 74 x 37 x 37,5 mm - pompa: 57 x 32 x 105 mm), Sanicondens Clim Mini S'nin montajı, SFA ile her zaman olduğu gibi, özellikle sabitleme ve bağlantı parçaları sayesinde çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir (1,2 m serum hortum, şamandıra destek aparatı, havalık hortumu, besleme kablosu ve vakum önleyici klape).