<< 1 2 3 4 >>
 • 2019-10-21

  Ali KOÇ Fuar TV röportajı

  Fuar TV'ye konuk olan SFA SANIHYDRO Türkiye sorumlusu Ali KOÇ ürünlerimiz hakkında bilgiler verdi.

  devamını oku
 • Örnek Uygulamalar 2019-10-08

  -3. kata tuvalet

  SORUN Hastanenin -3. katına sonradan yeni bir birim eklenmesine karar verildi ve bu kata da personeller için WC eklenmeliydi. Fakat ana gider boruları bir üst kattan yani -2. kattan geçiyordu. ÇÖZÜM SANICUBIC 1 WP tahliye istasyonu sayesinde -3. kattaki WC ve lavaboların foseptik ve pis suları ana gidere ulaştırıldı. Hastanenin hijyen standartlarına uygun şekilde çözüm sağlanmış oldu.

  devamını oku
 • 2019-10-04

  ISK SODEX 2019 Fuarına Katılım Gösterdik

  2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ISK-SODEX 2019 Uluslararası fuara katılım gösterdik.

  devamını oku
 • Örnek Uygulamalar 2019-09-13

  Zemin kattaki restoran mutfağının pis su tahliyesi

  SORUN Mekanın zemin katını restoran için ayıran mimar, mutfağı -1. kata kurmaya karar verdi. Mutfak gider seviyesinin 4 metre altında kaldığı için koku yapmayan ve yüksek performanslı pompa arayışına girildi.  ÇÖZÜM Yer süzgeci, evye ve ticari bulaşık makinesinden gelen pis suları dikey 8 metreye kadar tahliye edebilen SANICOM 1 kurularak sorun çözüldü. Hijyenik, yüksek performanslı, kompakt bir çözüm tercih edilerek mekan sahibinin beklentileri karşılanmış oldu.

  devamını oku
 • Örnek Uygulamalar 2019-08-15

  Bodrum seviyesindeki mağazaya tuvalet

  SORUN Kahve mağazasının bay ve bayan tuvaletleri yarım bodrum seviyesinde olduğundan foseptik ve pis suların doğal akışı ile gidere verilmesi imkansızdı. Kot farkı sorunu yanı sıra, olası atılan bez veya bayan pedlerinin meydana getirdiği sık tıkanmalara karşı yüksek performanslı parçalayıcı bıçaklı pompaya ihtiyaç vardı. ÇÖZÜM SANIBEST Pro foseptik ve pis suları dikey ve yatay pompalayarak ana gidere aktarabildi ProX K2 bıçağı sayesinde tıkanma durumlarını ciddi anlamda önlemiş old [...]

  devamını oku
<< 1 2 3 4 >>