Jenerik

Tasarım ve üretim:

Bu çevrim içi mağaza, PrestaShop yazılımı kullanılarak oluşturulmuştur. Çevrim içi satış ve e-ticaret web sitesi yönetimi ile ilgili en yeni haberler ve tavsiyelere ulaşmak için PrestaShop e-ticaret blogunu ziyaret edin.

Oluşturma:

WEB AJANSI

SFA web sitesi 123 web agency tarafından tasarlanmış ve oluşturulmuştur.

Web sitesi: www.lagence123.com

Barındırma Hizmeti:

OVH

Web sitesi: www.ovh.com

http://www.sfa.fr web sitesini yayınlayan:

SFA

41 bis Avenue Bosquet

75007 Paris, Fransa

Tel: 01 44 82 39 00

Faks: 01 44 82 39 01

7.500.000 € sermayeli S.A

Paris RCS # B 409 966 645

Yayın direktörünün adı: Pazarlama departmanı

Bu sitede kayıtlı olan bilgiler, SFA ve iştiraklerinin kullanımına özeldir ve yalnızca şu alıcılara iletilebilir: SFA Group bünyesindeki şirketler.

Bu yasal bildirimler, 6 Ocak 1978 tarihli 78-17 sayılı Bilgi Teknolojisi, Veri Dosyaları ve Yurttaş Özgürlükleri Kanunu ile 21 Haziran 2004 tarihli 2004-575 sayılı Dijital Ekonomide Güven Kanununa tabidir.

Site, bütün olarak ve kendisini oluşturan bileşenler (metin, site haritaları, yazılım, animasyonlar, fotoğraflar, videolar, çizimler, şemalar, grafikler, logolar, görseller vb. dahil) ile birlikte Fikri Mülkiyet Kanunu ile korunan Fikri Mülkiyet hakları (ticari marka, fikri eserler, patentler, modeller vb.) oluşturmaktadır.

Site ve kendisini oluşturan bileşenler, münhasıran SFA’nın mülkiyetindedir ve SFA fikri mülkiyet hakları ve markalar, modeller, patentler, fikri eserler, yazılımlar, veri tabanları, yorumlar, kişi görselleri (orijinal veya lisanslı ya da açık izin alınarak) dahil olmak üzere ilgili kişilik haklarını kullanma yetkisine sahip tek kurumdur.

İndirme, çoğaltma, iletim, gösterim veya dağıtım dahil olmak üzere sitenin tamamı veya bir kısmının kullanıcı tarafından ticari olmayan bir amaçla özel ve kişisel kullanım dışında amaçlarla kullanılması kesinlikle yasaktır. SFA’nın haklarının ihlal edilmesi, ihlalde bulunan kişinin telif hakkı (Madde L335-1 ve sonrası), ticari marka (Madde L716-1 ve sonrası), model (Madde L521-1 ve sonrası) ve patent (Madde L615-1 ve sonrası) ihlali nedeniyle Fransa Fikri Mülkiyet Kanununa ek olarak hukuki sorumluluk (Madde 9, Madde 1382 ve sonrası) nedeniyle Fransa Medeni Kanunu kapsamında yaptırımlara uğramasına neden olacaktır.

Bu sitedeki bağlantılar, kullanıcıyı harici sitelere yönlendirebilir. Bu sitelere erişim konusunda tüm risk kullanıcıya ait olacaktır. SFA web sitesi ekibi bu erişim ya da harici sitelerin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacaktır.

Avrupa Parlamentosunun (EU) 2016/679 sayılı ve Avrupa Konseyinin 27 Nisan 2016 tarihli Düzenlemesi kapsamında, İletişim sayfasından kişisel veriler için erişim, değiştirme veya silme taleplerinde bulunabilir ya da daha fazla bilgi edinmek için “Çerezler ve kişisel veriler” sayfasına bakabilirsiniz.